Možnosti platby

Online

Při nákupu na našem e-shopu můžete platit všemi kreditními kartami českého nebo zahraničního původu, případně prostřednictvím Apple Pay a Google Pay. 

HOTOVOSŤ

V hotovosti je možná platba prostřednictvím DOBÍRKY, kterou spolu s dodávkou zajišťují kurýrní společnosti GLS kurýr a Packeta Slovakia

PLATBA PREVODOM / PLATÍ LEN PRE OBCHODNÝCH PARTNEROV

Na základě vaší objednávky, kterou považujeme za závaznou, vám při zasílání zboží vystavíme a zašleme fakturu se standardní dobou splatnosti.

Možnosti dopravy

Zboží je při přepravě bezpečně zabaleno a přelepené páskou. Při přebírání zboží vždy zkontrolujte nepoškozenost obalu i samotného zboží. V případě poškození sepište s pracovníkem kurýrní společnosti protokol o škodě a pokud to uznáte za vhodné, zboží nepřebírejte. 

ZASLÁNÍ ZBOŽÍ PŘES PACKETU NA ADRESU NEBO VYZVEDNUTÍ NA ODBĚRNÝCH MÍSTECH

Cena za zaslání zboží přes CZ PACKETA HOME na určenou adresu do České republiky je 115,- CZK s DPH, cena dobírky je 24,- CZK s DPH.

Cena za zaslání zboží na odběrné místo přes CZ PACKETA Z-Point do České republiky je 96,- CZK, cena dobírky je 24,- CZK.

DOVOZ KURÝREM GLS

Zásilky standardně zasíláme do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu. Doručujeme přímo na zvolenou adresu prostřednictvím kurýrské společnosti GLS Europe East, GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.. Upozorňujeme, že kurýrní služba má pevný časový harmonogram, proto neumí garantovat dodání zboží ve vámi určenou konkrétní hodinu. V případě, že máte specifické podmínky k času a místu dodání, nebo se nebudete v době dodání nacházet na uvedené adrese, je třeba se dohodnout přímo s kurýrem, který zboží doručuje.

Poplatek za dodání zboží do České republiky je 260 CZK s DPH, cena dobírky je 24 CZK s DPH.

Objednávky v hodnotě 8.500,- CZK a více mají přepravní náklady zdarma.

VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ V SALONU HOUSE GATSBY Beauty, Radvanská 23A, Bratislava, 811 01

Vyzvednutí zboží je možné po předchozí domluvě prostřednictvím emailu:

info@repechage.sk, případně na telefonním čísle 0905/777456.