Vaše krása, naše mořské řasy

Věděli jste, že podle vědeckých výzkumů až 70 % kyslíku na zemi produkují mořské řasy? A že vědci zaznamenali úžasnou podobnost mezi mořskou vodou a krevní plazmou člověka? Pomocí našich produktů a ošetření z mořských řas významně zvýšíte hydrataci a zlepšíte kondici a vzhled vaší pleti. Chcete-li vědět více, čtěte dál.

Prioritou Repêchage® je vysoká účinnost složek

Naše mořské řasy EcoCert jsou šetrně pěstovány a sbírány z čistých mořských vod u pobřeží Bretaně ve Francii a u pobřeží Maine v USA. Jsou zpracovány pomocí naší patentované extrakční metody, která vytváří tekutinu s maximálním obsahem fyto-živin z mořských řas. Zachováváme účinnost vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin, čímž zaručujeme vynikající kvalitu. Je pro nás důležité získávat mořské řasy z nejčistších prostředí.

Udržitelnost
je naše cesta

Repêchage® spolupracuje na udržitelném sběru mořských řas s předními vědci a odborníky. Na rozdíl od jiných výrobců, kteří suší řasy v troubě a získají produkt s nedostatkem vitamínů a aminokyselin, Repêchage® má inovativní přístup. Řasy jsou zpracováváme patentovanou metodou na čistý filtrát v malých řemeslných dávkách. Filtrát následně řádně vychladíme a skladujeme po dobu 6 měsíců. Filtrát pak slouží jako účinná složka produktů Repêchage®, které napomáhají pokožce vypadat a cítit se hladší a jemnější. Nic není čistší nebo účinnější než tento proces.

Náš cíl?
Pokračovat

Profesor Charles Yarish z Univerzity ve Stamfordu se v roce 2015 připojil k Repêchage® jako konzultant, aby pomohl vytvořit udržitelné, organické úrody mořských řas v USA. Společně vedeme výzkum několika druhů mořských rostlin a formulujeme je do více než 100 profesionálních a spotřebních produktů. Jedná se o uzavření kruhu, protože moře nám dává mnoho a my se mu to snažíme vrátit zpět.

LAMINARIA DIGITATA

Hnědá mořská řasa, získávaná z horního přílivového a mělkého přílivového mořského prostředí. Má udělen certifikát EcoCert a je přírodním zdrojem 12 vitamínů, včetně B12, C, E, K a beta karotenu, 18 aminokyselin a 42 stopových prvků.

ASCOPHYLLUM NODOSUM

Hnědá mořská řasa – chaluha, které se daří v horním přílivovém a mělkém přílivovém mořském prostředí v severním Atlantském oceánu. Je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny, fukoidan a kyselinu alginovou.

ULVA LACTUCA

Zelená mořská řasa opět z přílivových a mělkých přílivových mořských prostředí po celém světě. Zdroj mořského elastinu a enzymu aosinu.

LAMINARIA SACCHARINA (SACCHARINA LATISSIMA)

Hnědá mořská řasa, kterou nacházíme v mělkých přílivech a studené vodě v Atlantickém a Tichém oceánu. Je bohatá na všechny vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a kyselinu alginovou.

PORPHYRIDIUM SSP / MIKRORIASA

Červená, jednobuněčná mořská řasa s vysokým obsahem esenciálních mastných kyselin, jakož i vitamínů B a C.

SPIRULINA

Druh cyanobakterie (známých také jako modrozelené řasy), která volně plave a tvoří ve vodním prostředí rohože. Obsahuje velmi vysoké množství bílkovin. Je také předním zdrojem přírodního karotenu, vitamínu E, zinku, fykobiliproteinů a esenciálních aminokyselin.

Srdcem produktů Repêchage® je bohatý, čistý, exkluzivní filtrát z mořských řas

C-SERUM® FILTRÁT Z MOŘSKÝCH ŘAS

Jedním z prvních domácích produktů Repechage® bylo C-Serum® Seaweed Filtrate. C-Serum®, zkratka pro cytosérum. Je to náš speciální filtrát z hnědé mořské řasy Laminaria Digitata.

ALGO MIST®

Algo Mist®, má jedinečnou kombinaci filtrátu z mořských řas, vitamínu C, ginko biloby, aloe a pomerančové vody. Pomáhá udržovat pokožku hladkou a jemnou po celý den.

ESENCIÁLNY OLEJ Z MORSKÝCH RIAS

Jedinečný esenciální olej z řasy Laminaria Saccharina v kombinaci s čistým vitamínem E poskytuje silnou antioxidační podporu a zároveň dodává pokožce extra dávku hydratace.